UUDISED

Soe ja hubase päev (01.12.23)

Foorum (16.11.23)

Robe keel ja elektrooniliste sigarettide suitsetamine koolis.

 Kotivaba päev (31.03.23)

31.03 Õpilasesindus korraldas seljakotivaba päeva. Sel päeval said kõik soovijad tulla iga asjaga, kus oma koolitarbeid kanda. Näiteks: karp, ämber, pakk, pann ja muud asjad, kõik piirdus vaid fantaasiaga! Vahetunnis pärast 4. tundi toimus aktusesaalis pildistamine. Konkurss instagramis ja kooli ning ÕE kodulehel kõige loomingulisemate osalejate seas!

Pühavalentiinipäev ehk sõbrapäev (14.02.23)

14.02 toimus Narva Soldino Gümnaasiumis valentinipäev ehk sõbrapäev. Sel päeval korraldas Õpilasesindus palju aktiivsust. Aktusesaali fuajees: ÕE kohvik, valmistehtud valentinite müük ja valentinite post. Aktusesaalis: sõprade flashmob, värviraamatud ja südamemäng. Ja ka: fandid õpetajatele, "südamlik" küpsised sööklas, esitlus teleris fuajees, õnnitlused Valentinitele, südamekleebised igaühele ja teemakohane raadiosaate.

Maailma Raadiopäev (13.02.23)

13.02 toimus Narva Soldino Gümnaasiumis Maailma Raadiopäev. Sel päeval korraldas Õpilasesindus kooliraadio avatud uste päeva, temaatilise viktoriini ja aitas meenutada raadio ajalugu.

Helkurite kontroll (19.12.22)

19.12 toimus Narva Soldino Gümnaasiumis enne 1. tundi helkurite kontroll. Õpilasesindus korraldas koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga kontrolli peaukse ja kooliõpetajate sissepääsu kaudu.


Selle aasta tulemuste kohaselt helkureid ei kanna 70% õpilastest ja õpetajate hulgas - 35%. Eelmise õppeaasta seisuga helkur puudus 20% õpilastest ja 10% õpetajatest.


Statistika ei muutu paremuse poole, seega kutsume lapsevanemaid üles rääkima lastele helkurite tähtsusest pimedal aastaajal ning kontrollima helkurite olemasolu ja õiget kandmist, sest seaduses on ette nähtud trahv helkuri puudumise eest pimedal ajal. Helkur tuleb riietele kinnitada nii, et see oleks nähtav võimalikult mitmest suunast. Kuna maanteel peab kõndima vasakpoolsel teepeenral, siis tuleb helkur kinnitada oma riiete paremale, sõiduteepoolsele küljele. Rippuma peaks helkur täiskasvanutel umbes põlve kõrgusel ja lapsel täiskasvanu põlve kõrgusell. Väiksematel lastel võib rippuva helkuri kinnitada seega kusagile käsivarrele, kust see siis õigele kõrgusele rippuma jääb. Õige kõrgus on just selline tulenevalt autode esitulede kõrgusest, sest üles ja õhku need ei valgusta ega ole ka nende valgus hajutatud nagu udutulede puhul, vaid väga täpselt suunatud, et ei pimestaks vastutulevaid juhte, ent valgustaks ka paremat teepeenart.


Ole nähtav! Kanna helkurit!

Õpituba teemal "Tolerants tänapäeva ühiskonnas" (21-25.11.22)

Heategevusaktsioon "Las iga nina on täis ja õnnelik!" (08.11.22)

Lahkus ja vastutulelikkus ei oota erilist aega! Just praegu vajavad meie abi Narva loomade varjupaigast pärit kohevad inimesed. Sööta on väga vaja. Seoses sellega kuulutab ÕE välja heategevusliku aktsiooni. Sõbralikult kogume sööta kuni 18. novembrini kaasavalt, kabinetis nr 110! Olgu iga nina täis ja õnnelik!

Intelligentne mäng "Nõrk lüli" (19.10.22)

19.10 toimus legendaarne intelligentne mäng "Nõrk lüli" Soldino Gümnaasiumis. Mängijateks olid 10.-11. klasside õpilased: Kirill Valberg (I koht), Kristina Starinštšikova (II koht), Nikita Oleinik (III koht), Arina Tšudajeva, Vladislav Tšerbinin, Viktoria Stupnikova, Veronika Golovkina, Lev Abramenkov. Küsimuste teemad olid erinevad: ajalugu, matemaatika, kirjandus jne. Mängu juhtis Nikita Iljassov. Osalejad ja pealtvaatajad olid elevil!

Helkurite meisterklass (15.10.22)

Ole nähtav! (15.10.22)

Talvekuud ei ole mägede taga ja tasapisi hakkavad õhtud pimenema. Kuidas kaitsta end ja lähedasi pimedal ajal? Vastus on lihtne - kanda helkurit. See pealtnäha lihtne asi võib kaitsta teid ootamatute liiklusõnnetuste eest. Tänapäeval on väga palju helkureid igale maitsele, alates lihtsatest hõredatest kandikutest, lõpetades täisväärtuslike helkurpinnaga riideesemetega. Kõik see on vaba juurdepääsuga ja igas poes. Helkurit kandes hoolitsed nii enda kui ka teiste eest. Astu edasi üldise turvalisuse suunas! Laske autojuhtidel end näha! 

Narva Noorteparlamendi koolihääletuse tulemused (06.10.22)

Hääleõigus oli 467 õpilasel (7.-12. klass). Hääletas 396 õpilast. 29 sedelit on tühi või rikutud. Hääletusprotsent oli 86%. I koht - Ilja Manžikov - 186 häält. II koht - Tatjana Saar - 84 häält. III koht - Evelina Kruuk - 54 häält. IV - Martin Arusoo - 43 häält.

Kartulipäev (30.09.22)

Valmis kalendrite jagamine võitjatele fotokonkursi "Looduse võlu" raames (14.09.22)


Narva Kassitubade sööda üleandmine (15.06.2022)

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" mai valikturnee võitjast (10.06.22)

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" aprilli valikturnee võitjast (10.06.22)

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" märtsi valikturnee võitjast (10.05.22)

Naerupäev (04.04.22)

Reedel, 1. aprillil toimus Narva Soldino Gümnaasiumis naerupäeva tähistamine. Sel päeval oli õpilastel võimalus tulla kooli ilma oma ranitsata, asendades selle kõikvõimalike võimalustega. Poisid ilmutasid tõelist originaalsust ja fantaasiat! Kolmandas vahetunnis toimus pildistamine aulas. Hääletus toimus instagramis ja õpilasesinduse kodulehel. Kõik hääled loetakse kokku ja valitakse üks võitja. Kõige originaalsema variandiga õpilane autasustatakse esmaspäeval. Samuti toimus Boonusmäng, kus klassid pidid 13 kriteeriumit järgides tegema foto ja saatma selle õpilasesinduse e-mailile. Kõige rohkem punkte sai 4. B klass (saanud 12 punkti 13-st). Ja kõige huvitavam osa meie programmist oli kanajalgpallivõistlus õpetajate meeskonna ja kooli UP liikmete vahel, mis toimus viiendas tunnis. Mäng oli väga lõbus ja kokkuvõttes jäid kõik võitjateks. Esimene poolaeg lõppes skooriga 2:1 õpetajate meeskonna kasuks. Teine poolaeg lõppes sama arvega, kuid ainult õpilaste kasuks. Sel päeval töötas ka kooliraadio. Selle abil said õpilased teada naerupäeva ajaloo ja mõned huvitavad faktid.

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" veebruari valikturnee võitjast (17.03.22)

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" jaanuari valikturnee võitjast (16.03.22)

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" detsembri valikturnee võitjast (10.02.22)

Videotervitus ÕE-lt uue aasta ja jõulude puhul (21.12.21)

Jõululaat (17.12.21)

17.12 toimus Jõululaat. Sel päeval võimaldasid ÕE liikmed õpilastel ja õpetajatel osta teatud hinnaga seepi ja postkaarte, mis on tehtud aktsiooni "Ja talvel on heategudest soe" raames.

Helkurite kontroll (15.12.21)

15. detsembril teostasid 4 esindajat koos politseiga helkurite kontrolli. Kontrolli käigus selgus, et 20% õpilastest ja 10% õpetajatest puudusid helkurid. ÕE kutsub üles kandma helkureid!

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" novembri valikturnee võitjast

Soe ja hubase päev

09.12 toimus Soe ja Hubase päev. Sel päeval pakuti lastele võimalust osta teatud hinnaga teed, küpsiseid, seepi ja postkaarte. Väljamakstud raha läks aktsioonile "Ja talvel on heategudest soe". Sel päeval mängis ka rahulik muusika kooliraadios.

Töötuba "Ja talvel on headest tegudest soe"

Videointervjuu aktsiooni "Ja talvel on heategudest soe" raames

ÕE esimees Olga Hrustaljova suundus Rootsikalmu tallu, et võtta maha promo "Ja talvel on heategudelt soe"

Tänukiri ÕE logo eest

Huvijuht Natalja Varakina tänas koos direktor Roman Treialiga Nikita Oleinikut (10A) loodud ÕE logo eest.

"Ja talvel on headest tegudest soe!"

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" oktoobri valikturnee võitjast

Foto fotokonkursi "Looduse võlu" septembri valikturnee võitjast

Fotokonkurs "Looduse võlu"

Jõhvikapäev

ÕE logokonkursi võitja logo

NARVA SOLDINO KOOLI ÕPILASESINDUS

COPYRIGHT © 2023. ALL RIGHTS RESERVED - NARVA SOLDINO KOOLI ÕPILASESINDUS (SOLDINOÕE) - www.soldinooe.ee