KOOLITUSED

Viimased koolitused

Seminar "Noortelt noortele 2022"

Seminari peamisteks teemadeks olid tugev mentaalne tervis ja sõltuvus- ja stressivaba elu, kiusamisvaba õppeasutus, turvaline ühiskond, e-turvalisus, ekraanivaba päev, elu ilma nutikate vidinateta, noored liikumises, tervislik toitumine jne. Seminar toimus 20. oktoobril Sillamäe Kultuurikeskuses.

Koolitus "Kodanikuajakirjanduse alused"

Koolitusel esinesid erinevad spiikrid nagu Ilja Smirnov, Külli-Riin Tigason ja Jelizaveta Starkova. Osalejad töötasid ka selle nimel, et luua artikkel - praktiline ülesanne rühmades.

Mini-hakaton minifirma loomiseks

Mini-Hakatoni ülesanne oli aidata õpilastel minifirma idee paika panna, seda analüüsida ja seada samme selle elluviimiseks ning harjutada oma idee tutvustamist.

Seebi valmistamise töötuba

Seebivalmistamise töötoa viis läbi Natalja Varakina (huvijuht) projekti "Ja talvel on heategudest soe" raames. Töötoa käigus valmistasid ÕE esindajad lõhnava ja ilusa seebi kiisude ja koerte käppadena.

Kuidas videot õigesti luua?

Videokohtumine Aleksandriga (monteerija ja ETV+ operaator), mille raames said ÕE esindajad teoreetilisi teadmisi videote kohta, kuidas õigesti filmida, monteerida ja efekte lisada.

NARVA SOLDINO KOOLI ÕPILASESINDUS

COPYRIGHT © 2023. ALL RIGHTS RESERVED - NARVA SOLDINO KOOLI ÕPILASESINDUS (SOLDINOÕE) - www.soldinooe.ee